Zákaznická linka
257 313 650

Zpět

FAQ

1.Jak se mohu do jazykového kurzu v zahraničí přihlásit?

Pro přihlášení do jazykového kurzu v zahraničí je třeba pouze vyplnit nezávaznou poptávku , na jejímž základě vytvoříme nabídku, která je klientovi ušita přímo na míru. V rámci další komunikace s klientem utvoříme výslednou podobu kurzu i s konkrétní kalkulací. Objednávka se stává závaznou v okamžiku, kdy je uhrazena záloha (výše zálohy záleží na celkové ceně kurzu a na dohodě s klientem).

2.Kdy je nejvhodnější čas pro vyplnění přihlášky?

Doporučujeme studentům, aby přihlášku vyplnili minimálně 4 až 6 týdnů před plánovaným odjezdem. V některých případech je možné zajistit kurz i rychleji, ale záleží na kapacitě partnerských škol. Neváhejte se na nás proto kdykoli obrátit s dotazem na konkrétní termín. Šestitýdenní lhůta Vám však dává jistotu, že před svým odjezdem pro Vás stihneme zařídit vše potřebné a garantovat Vám volné místo v kurzu.

3.Kdy probíhají jazykové kurzy v zahraničí?

Kurzy probíhají celý rok. Začínají každé pondělí (kromě státních svátků) a končí v pátek. Výjimkou mohou být kurzy pro začátečníky, kurzy se specifickým zaměřením a přípravné kurzy ke cambridgeským zkouškám, které začínají v předem stanovených datech.

4.Na jak dlouho doporučujete do zahraničí odjet?

Aby kurz splnil svůj účel, doporučujeme, aby trval alespoň dva nebo tři týdny, nejlépe pak měsíc či šest týdnů. Teprve během této doby zcela „přepnete“ ze svého mateřského jazyka do cizího, adaptujete se na místní kulturu a zautomatizujete si používání cizího jazyka.
Dětem pak v závislosti na věku doporučujeme vyzkoušet dvou- až třítýdenní kurzy, teenagerům dokonce i vycestovat na celé léto a získat cennou zkušenost pro jejich další vývoj a osamostatňování se.

5.Organizujete také jazykové kurzy v zahraničí pro začátečníky?

Ano, organizujeme. Pro své studenty umíme zajistit výuku na všech úrovních cizího jazyka podle stanoveného Evropského jazykového rámce, tedy od začátečníků či tzv. falešných začátečníků až po velmi pokročilé studenty.

6.Obdržím nějaké potvrzení ohledně studia na partnerské škole?

Jistě, před odletem student obdrží složku se všemi potvrzeními, která jsou potřebná pro jazykový kurz v zahraničí (potvrzení o kurzu, ubytování, letence, pojištění atd.).
Co vše je v ceně kurzu obsaženo?
Klient se může sám rozhodnout, jestli využije vyřízení dopravy či pojištění. Cena kurzu se také liší s ohledem na destinaci, intenzitu a typ kurzu a ubytování, které se budeme snažit zajistit podle požadavků klienta. Cena kurzu je vždy obsažena v zaslané nabídce.

7.Jakým způsobem lze kurz uhradit?

Jazykový kurz lze uhradit hotově nebo kartou v klientských centrech Caledonian School nebo bankovním převodem, a to na základě faktury, kterou klientovi zašleme.
Vzhledem k výši částek za kurzy upřednostňujeme platbu domluvené zálohy, jíž potvrdíte závaznost své objednávky, zbylou částku lze uhradit i později, nejpozději však dva týdny před začátkem kurzu. 

8.Jaká jsou kritéria výběru partnerských jazykových škol v zahraničí?

Naše partnerské jazykové školy v zahraničí odpovídají vysokým standardům kladeným na výuku v Caledonian School. Jazykové školy vybíráme podle přísných kritérií, mezi které patří používaná výuková metoda a výukové materiály, velikost skupin, informace o lektorech a jejich odbornosti, vzdělání a profesní rozvoj lektorů, dostupnost školy, vybavení učeben, volnočasový program pro studenty, nabízené ubytování apod. Důležitou roli při hodnocení naší spolupráce s jazykovými školami v zahraničí pro nás hraje zpětná vazba od účastníků kurzů.

9. Jaké jsou možnosti ubytování?

Partnerské školy většinou nabízejí širokou škálu ubytování. Klienti se mohou rozhodnout, zda jim vyhovuje více ubytování ve studentské rezidenci, hostitelské rodině nebo hotelu. Každý typ ubytování má své výhody. Rádi s Vámi zkonzultujeme, který typ je nejlepší právě pro Vás či Vaše dítě.

10.Obdrží studenti po absolvování jazykového kurzu v zahraničí certifikát o účasti? Jsou zde nějaké podmínky?

Ano, studenti po absolvování jazykového kurzu v zahraničí obdrží certifikát. Podmínky získání se liší u jednotlivých škol, většinou se jedná o splnění docházky (v rozmezí od 70 do 80 % u jednotlivých škol) nebo splnění závěrečného testu na požadovaný počet bodů.

Novinky

Prodej kurzů na rok 2017 zahájen! Nabízíme kurzy obecné angličtiny, obchodní angličtiny i tematické jazykové
kurzy po celé Evropě, v USA, Kanadě, Austrálii, na Novém Zélandu a v jižní Americe.
Neváhejte a vyberte si ten svůj!
 

Member of EDUA group

Copyright © 2019, Tutor, s.r.o.