Zákaznická linka
257 313 650

Zpět

Reference klientů

 

 

Byl jsem velmi spokojený s kurzem, někteří lektoři byli samozřejmě lepší než jiní a více mi sedli. V kurzu se sešli studenti 9 různých národností, byl jsem jediný Čech. Ubytování bylo super, velmi blízko škole. Rozuměl jsem si i s hostiteli, měli jsme si po večerech o čem společně povídat, byl to přátelský manželský pár ve středním věku, byli velmi flexibilní, vždy mi vyšli vstříc. Hlavně jsem si ale našel velmi dobré přátele mezi účastníky kurzu, s nimiž určitě hodlám udržovat kontakt i nadále.

Petr Kotek, Eastbourne, St. Giles

 

Chtěla jsem Vám tímto moc poděkovat za celkovou organizaci mého pobytu a jazykového kurzu v Berlíně. Vše fungovalo perfektně. Budu Vás doporučovat dále.

                                                                                                                 L. B., Berlín, BWS Germanlingua

 


Výuka ve škole byla na velmi vysoké úrovni, celkový přístup učitelů a celého personálu školy byl velmi přátelský a vstřícný a zázemí školy poskytovalo pro studium vše potřebné stejně jako místo pro volné setkání studentů, takže hodnotím určitě číslem 1. Celkově jsem byla spokojená hlavně z důvodu výuky na dané škole, tam nemám co vytknout, takže školu určitě doporučím případným zájemcům z mého okolí.

M.B., Londýn Highgate, St. Giles

 

Novinky

Prodej kurzů na rok 2017 zahájen! Nabízíme kurzy obecné angličtiny, obchodní angličtiny i tematické jazykové
kurzy po celé Evropě, v USA, Kanadě, Austrálii, na Novém Zélandu a v jižní Americe.
Neváhejte a vyberte si ten svůj!
 

Member of EDUA group

Copyright © 2019, Tutor, s.r.o.